Õpin loendama

Õpin loendama

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsid lõbusat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma väikesele põnnile numbreid? "Õpin loendama" on raamat, mis viib teie lapse põnevale numbrimaailma avastusretkele, kus õppimine toimub läbi mängu ja avastamise rõõmu.

See raamat on ideaalne sissejuhatus numbrimaailma, aidates lastel õppida tundma numbreid ühest kümneni. Jälgige koos hiirekesega, kuidas ta loendab erinevaid olendeid, alates liblikatest kuni kaladeni, tuues sellega õppimisse värvi ja põnevust.

Eriliseks teeb raamatu see, et see sisaldab pööratavat numbriringi, mis on disainitud spetsiaalselt selleks, et muuta õppimine veelgi interaktiivsemaks ja kaasahaaravamaks. Lapsed saavad keerata numbriringi vastavalt raamatu piltidele, mis aitab neil numbreid paremini meelde jätta ja ära tunda.

Raamatu illustratsioonid on loodud silmas pidades laste huvisid ja esteetilist meelt, pakkudes silmailu ja toetades õppimisprotsessi. "Õpin loendama" on suurepärane vahend, mis toetab lapse varajast matemaatilist arengut ja pakub rõõmu nii lapsele kui ka vanemale.

Kui soovid oma lapsele pakkuda harivat ja samas lõbusat lugemiselamust, siis "Õpin loendama" on kindel valik. Avastage koos numbreid ja looge väärtuslikke õppimishetki!