Õpin loendama

Õpin loendama

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid lõbusat viisi, kuidas oma pisipõnnile numbreid õpetada? "Õpin loendama" on raamat, mis viib teid mõlemad põnevale avastusretkele numbrite maailmas. See raamat ei ole lihtsalt numbriline abivahend, vaid sõbralik teejuht, mis aitab teie lapsel saada sõbraks numbritega ühest kümneni.

Iga lehekülg on täis värvikirevaid illustratsioone ja armsaid tegelasi, mis teevad õppimise nauditavaks. Läbi mänguliste tegevuste, nagu punktiirjoonte järgimine ja piltide värvimine, avaneb teie lapsele numbrimaailma võlu. Need tegevused ei ole mitte ainult lõbusad, vaid ka harivad, aidates lapsel valmistuda kooliks ja arendada peenmotoorikat.

Mis veel erilist? Raamatus olevad ülesannete kirjeldused on trükitähtedes, mis tähendab, et teie laps saab paralleelselt numbreid õppides täiendada ka oma lugemisoskust. See on suurepärane viis toetada lapse arengut mitmekülgselt, pakkudes talle kindlat alust edasiseks haridusteekonnaks.

"Õpin loendama" on rohkem kui raamat – see on teie lapse esimene samm enesekindluse suunas matemaatikas, pakkudes talle eduelamusi juba enne koolitee algust. Kui soovid, et sinu laps arendaks armastust numbrite vastu, siis see raamat on just see, mida vajad.