Õpin tundma loomi

Õpin tundma loomi

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Avasta loomade imeline maailm koos raamatuga "Õpin tundma loomi"! See on suurepärane ja lõbus viis, kuidas sina, väike uudishimulik lugeja, saad koos hiirekesega rännata läbi erinevate keskkondade – alates kodusest talust kuni kaugele ulatuvate polaaralade ja eksootiliste džungliteni.

Kujutle end metsa varjulistes nurgatagustes, kus saad tutvuda mitmesuguste loomadega, kes seal peituvad. Sukeldu veealustesse kuningriikidesse, et näha, kes seal lainete all ujub. Või ehk tahad teada, millised olendid elutsevad kõrbete kuumuses või savanni avarustes?

See raamat ei ole lihtsalt lugemisrõõm – see on ka visuaalne seiklus, kus iga lehekülg on täis armsaid ja lapsemeelseid illustratsioone, mis aitavad sul loomi ja nende elupaiku paremini mõista. Lisaks on raamatus eriline värviringiga lehekülg, mida saad keerata ja vaadata, et veelgi paremini loomade kodukohti meelde jätta.

"Õpin tundma loomi" on justkui giid sinu isiklikule avastusretkele, kus õpid tundma nii kiskjaid kui ka linde. See on ideaalne kaaslane igale loodushuvilisele lapsele, kes soovib oma teadmisi laiendada ja õppida mänguliselt uusi fakte meie planeedi mitmekesise fauna kohta.

Võta aega, et lehitse seda raamatut koos oma pere väiksematega, ja vaadake koos, kuidas nende teadmised ja huvi looduse vastu kasvavad. "Õpin tundma loomi" on hariv ja lõbus viis veeta aega koos, õppides samal ajal midagi uut ja põnevat.