Õpin tundma numbreid

Õpin tundma numbreid

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.59€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta numbrite põnev maailm koos raamatuga "Õpin tundma numbreid" – see on ideaalne kaaslane Sinu pisikesele, et tutvustada talle loendamise algtõdesid. See raamat ei ole tavaline õpik, vaid lõbus ja interaktiivne viis õppimiseks, kus kleepsud mängivad peategelast. Laps saab aktiivselt kaasa lüüa, kleepides numbreid ja pilte, mis aitavad tal arvsõnu paremini meelde jätta ja mõista.

Kas Sinu väike avastaja on kunagi teinud vea ja tundnud pettumust? "Õpin tundma numbreid" pakub lahenduse, sest kõik kleepsud on taaskasutatavad. See tähendab, et laps saab uuesti proovida ja õppida vigadest, ilma et peaks muretsema vigade pärast.

Kuid pidage meeles, et see raamat sisaldab väikeseid osi, mistõttu ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele. Ohutus ennekõike! Kui Sinu laps on piisavalt vana, et kleepsudega mängida, siis "Õpin tundma numbreid" võib olla tema järgmine lemmik õppevahend.

Sukeldu koos lapsega numbrite maailma ja vaata, kuidas ta õpib mängides loendama. See on hariduslik seiklus, mis ootab avastamist otse raamaturiiulilt.