Õpin tundma sõnu

Õpin tundma sõnu

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.59€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Osta
Avasta sõnade maailm koos lõbusa ja interaktiivse kleepsuraamatuga "Õpin tundma sõnu"! See raamat on suurepärane kaaslane sinu lapse esimesteks sõnadeks ja tähtedeks, pakkudes põnevat ja kaasahaaravat viisi keeleõppeks. Kleepsud, mis on loodud spetsiaalselt väikeste käte jaoks, on imelihtsalt taaskasutatavad, mis tähendab, et väikesed vead ei ole probleemiks – laps saab proovida ja õppida ikka ja jälle.

Kas oled valmis oma lapsega koos avastama sõnade põnevat maailma? "Õpin tundma sõnu" on just see raamat, mis aitab arendada keeleoskust mängulisel ja kaasakiskuval viisil. Raamatu lehekülgedel on ruumi nii õppimiseks kui ka vigade parandamiseks, mis on oluline osa õppeprotsessist. Kleepsude taaskasutatavus tagab, et teie laps saab sõnu ja tähti harjutada nii palju kui vajalik, ilma et peaksite muretsema materjali raiskamise pärast.

Tähelepanu lapsevanemad: kuigi see raamat on suurepärane vahend õppimiseks ja lõbutsemiseks, tuleb meeles pidada, et väikeste osade tõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele. Veenduge, et teie laps kasutab raamatut ohutult ja järelevalve all.

"Õpin tundma sõnu" on ideaalne kingitus, mis toetab lapse varajast sõnavara arengut ja pakub rõõmu igasse õppetundi. Kas olete valmis avastama, kui lõbus võib olla õppimine?