Õpitud, aga ununenud matemaatika

Õpitud, aga ununenud matemaatika

Autor: Chris Waring

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Matemaatika
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€ / 9.49€
Osta
Kui mõte ruutvõrranditest paneb pea ringi käima või kui murdude ja protsentide maailm tundub justkui labürint, kust väljapääsu ei leia, siis on aeg pöörduda tagasi matemaatika juurde. "Õpitud, aga ununenud matemaatika" autor Chris Waring on kokku pannud teose, mis on kui päästerõngas neile, kes soovivad oma matemaatikaoskusi värskendada.

See raamat ei ole pelgalt teoreetiline õpik, vaid praktiline juhend, mis aitab sul meenutada matemaatilisi tõdesid ja tehnikaid, mis kunagi olid sulle tuttavad. Olgu selleks siis igapäevased toimingud nagu raha tagasiarvutamine või riiuli paigaldamine, statistika mõistmine või soov aidata oma lapsel koolitööga hakkama saada – matemaatika on osa meie igapäevaelust.

Chris Waringu raamat on kirjutatud arusaadavas keeles ja on suunatud just täiskasvanutele, kes soovivad oma matemaatikaalaseid teadmisi taasavastada. See on ideaalne vahend, et tuletada meelde kooliaegseid oskusi ja näidata lastele, et matemaatika ei ole ainult nende koolitundide pärusmaa, vaid midagi, milles ka sina oled pädev.

Avasta uuesti matemaatika ilu ja praktilisus Chris Waringu "Õpitud, aga ununenud matemaatika" lehekülgedel ning tunne rõõmu sellest, kuidas vanad teadmised taas elule ärkavad. See raamat on sinu isiklik abiline matemaatika maailmas navigeerimisel, olenemata sellest, kas matemaatika oli koolis sinu lemmikaine või mitte.