Õppejõud koostöiselt õpetamist uurimas ja arendamas

Õppejõud koostöiselt õpetamist uurimas ja arendamas

Kirjastus: TALLINNA ÜLIKOOL

Kategooria: Õpetaja ja pedagoogika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
28.99€
Osta
Kogumik "Õppejõud koostöiselt õpetamist uurimas ja arendamas" kutsub sind liituma aruteluga, mis käsitleb kõrghariduse õpetamise tulevikku. See teos, mis ühendab teooria ja praktika, on hindamatu ressurss nii õpetajatele, haridusjuhtidele kui ka kõigile, kes on huvitatud hariduse arengust.

Koostöine ja valdkondadeülene õpikultuur on muutunud üha olulisemaks, et toetada üliõpilaste õppimist. Kogumik tõstatab olulise küsimuse: kas traditsiooniline individuaalne õpetamisviis suudab ellu jääda üha koostöisemaks muutuvas akadeemilises maailmas?

See inspireeriv kogumik pakub põhjalikku ülevaadet, kuidas õppejõud ühendavad jõud, et uurida ja täiustada õpetamisviise ning luua muutusi organisatsioonikultuuris akadeemiliste ja tugitöötajate teaduskoostöö abil. Kogumik sisaldab artikleid, mis käsitlevad õpetamise arendamist ja organisatsioonilist õppimist, pakkudes samal ajal praktilisi näiteid.

Avasta, kuidas koostöö ja teaduspõhine lähenemine muudavad haridust paremaks – üks artikkel korraga. Tule ja saa osa sellest muutusest!