Õrn iiris

Õrn iiris

Autor: Birgitta Geite

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.27€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete kunagi imetlenud iiriste lummavat ilu ja mõelnud, kuidas neid oma aias kasvatada? "Õrn iiris" autorilt Birgitta Geitelt on just see teos, mida vajate, et muuta oma aed värvikirevaks iiriste paradiisiks. See raamat on tõeline teejuht, mis viib teid läbi iiriste kasvatamise keerukate, kuid samas paeluvate nüansside.

Birgitta Geite on oma teoses "Õrn iiris" pannud südamega kirja kõik, mida peate teadma, et iirised teie aias mitte ainult ei kasvaks, vaid lausa õitseksid. Raamatust leiate nõuandeid, kuidas valida õigeid iirise sorte, millist hooldust nad vajavad ja kuidas neid tervena hoida. Autor ei jäta tähelepanuta ka kahjureid ja taimehaigusi, mis võivad teie iiriseid ohustada, pakkudes samas praktilisi lahendusi nende tõrjumiseks.

Iga peatükk on illustreeritud kaunite värvifotodega, mis mitte ainult ei rikasta teie lugemiskogemust, vaid aitavad teil ka paremini mõista iiriste mitmekesist maailma. Need fotod on suurepäraseks abivahendiks, et ära tunda erinevaid sorte ja märgata võimalikke probleeme taimede tervises.

Kui olete algaja aednik või juba kogenud iiriste kasvataja, siis "Õrn iiris" on teie jaoks asendamatu abiline. See raamat aitab teil süvendada oma teadmisi ja armastust nende õrnade lillede vastu, muutes teie aia tõeliseks silmailuks.

Avastage iiriste maailma koos Birgitta Geitega ja laske oma aial õide puhkeda!