OSAV LAPS 1. HARJUTAN JA KIRJUTAN

OSAV LAPS 1. HARJUTAN JA KIRJUTAN

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma lapse käelist osavust ja täpsust mänguliselt arendada? "Osav Laps 1. Harjutan ja Kirjutan" võib olla just see, mida vajate. See tegevusvihik on loodud selleks, et pakkuda teie lapsele rõõmu ja põnevust, kui nad õpivad numbreid ja tähti. Vihik on täis sõbralikke illustratsioone, mis juhivad teie last läbi erinevate harjutuste, aidates neil arendada peenmotoorikat ja valmistudes kirjutamiseks.

Iga ülesanne on kujundatud nii, et see ei pakuks ainult hariduslikku väärtust, vaid ka meelelahutust. Lapsi ootavad ees punktiirjooned, mida mööda joonistades saavad nad harjutada käe liigutusi, mis on vajalikud tähtede ja numbrite kirjutamiseks. Lisaks täiendavad need tegevused lapse loovust ja kujutlusvõimet, muutes õppimise lõbusaks.

"Osav Laps 1. Harjutan ja Kirjutan" on suurepärane vahend, et aidata teie lapsel arendada oskusi, mis on vajalikud edukaks kooliteeks. Vihikus on ülesanded numbritest üks kümneni, mis tähendab, et see sobib suurepäraselt eelkooliealistele lastele, kes on alles alustamas oma teekonda numbrite ja tähtede maailmas.

Kui soovite oma lapsele pakkuda harivat ja samas lõbusat tegevust, siis kaaluge "Osav Laps 1. Harjutan ja Kirjutan" vihiku lisamist nende igapäevaste tegevuste hulka. See on investeering nende tulevikku, pakkudes neile vajalikke oskusi mängulises ja toetavas keskkonnas.