OSAV LAPS 2. HARJUTAN JA KIRJUTAN

OSAV LAPS 2. HARJUTAN JA KIRJUTAN

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta oma lapse õppimiskogemus põnevamaks ja kaasahaaravamaks? "Osav Laps 2: Harjutan ja Kirjutan" on just see, mida vajad. See tegevusvihik on loodud selleks, et aidata sinu lapsel arendada peenmotoorikat ja täpsust lõbusal ning kaasakiskuval viisil.

Vihikusse on koondatud mitmesugused harjutused, mis pakuvad lastele rõõmu ja väljakutseid. Ühenda punkte ja avasta tähestiku ning numbrite 1-50 maailm! See pole lihtsalt numbrite ja tähtede õppimine, see on seiklus, kus iga ülesanne on nagu väike mõistatus, mis ootab lahendamist.

Lisaks tähtede ja numbritega tutvumisele on vihikus ka labürindid, mis arendavad lapse probleemilahendamise oskusi ja suurendavad keskendumisvõimet. Labürindid on suurepärased abivahendid, mis aitavad lastel mõista suuna ja ruumi kontseptsioone, samal ajal kui nad naudivad teekonda läbi keerukate radade.

"Osav Laps 2: Harjutan ja Kirjutan" on suurepärane vahend, mis valmistab sinu last ette kirjutamiseks, toetades samal ajal loovust ja kujutlusvõimet. See vihik on loodud selleks, et muuta õppimine nauditavaks ja kaasahaaravaks tegevuseks, mis toob esile iga lapse loomuliku uudishimu ja õpihimu.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – tee oma lapse õppeteekond põnevaks juba täna "Osav Laps 2: Harjutan ja Kirjutan" abil!