OSAV MEISTERDAJA 2. LÕIKAN JA LIIMIN

OSAV MEISTERDAJA 2. LÕIKAN JA LIIMIN

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis sukelduma käelise tegevuse maailma, kus loovus kohtub põnevate paberitöödega? "Osav Meisterdaja 2: Lõikan ja Liimin" on just see raamat, mille abil saab sinu väike loov hing arendada oma käelist osavust ning avastada talu- ja loomapiltide võlumaailma.

Raamatus on kokku kaheksa erinevat projekt, mis ootavad sinu lapselikku puudutust. Igaüks neist on disainitud nii, et arendada peenmotoorikat ja tähelepanu detailidele. Pealegi, kõik vajalikud materjalid ja juhised on juba raamatus olemas – sinu ülesandeks jääb vaid haarata käärid ja liim ning asuda looma.

Kui sinu laps naudib kätega loomist ja uute oskuste omandamist, siis "Osav Meisterdaja 2" pakub talle kindlasti rõõmu ja väljakutset. Lõigates ja liimides kauneid pilte, ei arene mitte ainult lapse käeline osavus, vaid ka tema võime keskenduda ja näha oma töö vilju.

Ära lase sellel võimalusel käest – võta "Osav Meisterdaja 2: Lõikan ja Liimin" ja vaata, kuidas sinu laps muutub osavaks meisterdajaks, kelle käe all sünnivad imelised paberikunstiteosed.