OSHO. VABAMÕTLEJAST MÜSTIKU ELUTEE

OSHO. VABAMÕTLEJAST MÜSTIKU ELUTEE

Autor: Osho

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Varia
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis peitub ühe 20. sajandi kõige intrigeerivama vaimse juhi mõtteviisis? "Osho. Vabamõtlejast müstiku elutee" on teos, mis avab ukse Osho maailma, kelle filosoofia ja õpetused on jätkuvalt inspireerinud miljoneid inimesi üle kogu maailma.

Osho, tuntud ka kui Rajneesh, oli mees, kes ei kartnud väljakutseid ega tabusid. Tema radikaalsed vaated religioonile, meditatsioonile ja isiklikule vabadusele põhjustasid palju poleemikat, kuid samas pakkusid uusi perspektiive spirituaalsuse otsingutes. See raamat ei ole lihtsalt biograafia; see on sügav sukeldumine Osho mõttemaailma, mis aitab sul mõista, kuidas tema ideed võivad sinu elu rikastada.

Kui oled huvitatud enesearengust, meditatsioonist või lihtsalt soovid teada saada rohkem ühe 20. sajandi mõjukaima vaimse õpetaja kohta, siis see raamat on just sinule. See ei ole pelgalt lugemiskogemus, vaid avastusretk, mis võib muuta sinu arusaama elust ja vaimsest kasvust.

Võta aega, et süüvida Osho õpetustesse ja avasta, kuidas tema sõnad võivad sinu igapäevaelu mõjutada. "Osho. Vabamõtlejast müstiku elutee" on sinu teejuht, mis aitab sul mõista, miks Osho ideed on jäänud ajatuks ja kuidas need võivad ka sinu elu valgustada.