Oskan olla julge

Oskan olla julge

Autor: Kathryn Jewitt

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et uued olukorrad või kohtumised tekitavad sinus ärevust? "Oskan olla julge" on Kathryn Jewitti kirjutatud raamat, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et toetada sinu väikest põnni tema hirmude ja uute väljakutsetega toimetulekul. See on justkui sõbralik kaaslane, kes aitab lapsel mõista ja sõnastada oma tundeid, olgu need siis seotud esmakordse lasteaia päeva, uute sõprade leidmise või mõne muu tundmatu kogemusega.

Kujutle hetkeks, et sinu lapsel on võimalus keerutada ketta abil, mis pakub talle praktilisi nõuandeid ja loovaid lahendusi, kuidas oma hirme vähendada ja enesekindlust kasvatada. See interaktiivne element muudab õppimise kaasahaaravaks ja meeldejäävaks. Lisaks on see suurepärane vahend, mis aitab lapsel tunda end turvaliselt ja toetatuna, kui ta õpib oma emotsioone juhtima ja neist aru saama.

"Oskan olla julge" ei ole lihtsalt raamat – see on teejuht, mis aitab sinu lapsel leida tasakaalu oma tunnete maailmas, pakkudes samas lõbusat ja harivat teekonda. Lase oma lapsel avastada julguse ja enesekindluse maailm, mis peitub tema enda sees, ja vaata, kuidas ta kasvab tugevamaks ja julgemaks iga päevaga.