Oskan olla rahulik

Oskan olla rahulik

Autor: Kathryn Jewitt

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
"Oskan olla rahulik" on Kathryn Jewitti autoritöö, mis pakub lastele ja nende vanematele vahendeid ja tehnikaid, kuidas peale aktiivset mänguaega end jälle maha rahustada. Raamatus käsitletakse, kuidas lapsed võivad tunda end erutunud olekus ning millised on nende lemmikmängud, mis energia vallandavad. Seejärel suunab autor lugejad avastama, kuidas taastada sisemist rahu ja tasakaalu.

Jewitt toob välja, et rahunemine ei pea olema igav ega monotoonne tegevus. Läbi mänguliste elementide, nagu näiteks ketast keerutades, pakutakse lastele võimalust avastada rahustavaid tegevusi ja kohti, kus nad saavad lõõgastuda, samal ajal ka lõbusalt aega veeta. Raamat on suurepärane abimees, et õpetada lastele eneseregulatsiooni ja emotsioonide juhtimist, mis on oskused, mida nad saavad kasutada kogu elu vältel.

Kui oled lapsevanem, kes otsib lahendusi, kuidas aidata oma lapsel peale mängulist päeva rahulikult maha tulla, siis "Oskan olla rahulik" võib olla just see, mida vajate. See ei ole pelgalt lugemismaterjal, vaid interaktiivne kogemus, mis ühendab endas hariduse ja meelelahutuse, et toetada laste emotsionaalset arengut.