OTSE LÄBI LILLEDE

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Teater ja kino
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.32€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on astuda lavalt maha ja naasta argipäeva? "Otse läbi lillede" on raamat, mis viib teid süvitsi Toomas Kalli elu- ja mõtteilmadesse, avades ukse tema kogemustesse nii laval kui ka lava taga. See on aus ja avameelne vestlus mehega, kes on harjunud olema publiku ees, kuid kes samas peab toime tulema ka tavaelu väljakutsetega.

Kujutage ette, et olete just lõpetanud etenduse, saanud publikult sooja vastuvõtu ning tunnete end tõeliselt elavana. Kuid hetk hiljem, kui olete garderoobis grimmi maha võtnud, seisate silmitsi reaalsusega – tänaval, kus võib varitseda ootamatus. Toomas Kall räägib avameelselt sellest kontrastist, mis kaasneb lavalt lahkumisega, ja sellest, kuidas kohaneda argipäeva ootamatustega.

Raamat "Otse läbi lillede" pakub teile võimalust näha, mis peitub meelelahutusmaailma glamuurse fassaadi taga. See on lugu, mis ei hoia tagasi, vaid esitab asjad nii, nagu need on – ilma ilustamata. Toomas Kalli kogemused ja mõtisklused on kirja pandud siiralt ja otsekoheselt, mis teeb sellest teosest kohustusliku lugemise kõigile, kes soovivad mõista paremini nii teatrielu kui ka inimlikke emotsioone, mis meid kõiki igapäevaselt saadavad.

Kas olete valmis sukelduma Toomas Kalli maailma ja avastama, mis tegelikult toimub, kui lilled on antud ja aplaus vaibunud? "Otse läbi lillede" ootab teid, et pakkuda teile üht tõeliselt meeldejäävat lugemiselamust.