OTSI JA LEIA! LOOMALAPSED

OTSI JA LEIA! LOOMALAPSED

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta loomariigi võlud ja pane oma tähelepanuvõime proovile raamatuga "OTSI JA LEIA! LOOMALAPSED". See raamat on täis vahvaid ja armsaid loomalapsi, kes ootavad, et sina nad üles leiaksid. Heida pilk pealtnäha sarnastele loomapoegadele ja proovi leida pisikesi erinevusi, mis teevad igaühest neist ainulaadse. Kas suudad tuvastada, milline pingviinipoeg on silmad sulgenud või milline jänkupoeg uhkeldab kõige pikemate kõrvadega?

Lastele suunatud raamat "OTSI JA LEIA! LOOMALAPSED" on loodud vastupidavate papplehtedega, et ka kõige pisemad lugejad saaksid nautida lehitsemist ja avastamisrõõmu. See on suurepärane viis õpetada lastele tähelepanelikkust ja detailide märkamist, samal ajal tutvustades neile loomade mitmekesist maailma. Sinu väike uurija saab avastada, kuidas loomapoegadel on omavahel palju ühist, kuid igaüks neist on siiski eriline ja kordumatu.

Kas oled valmis avama silmad ja südame loomade imelisele maailmale? Haara "OTSI JA LEIA! LOOMALAPSED" ja alusta põnevat seiklust koos oma lapsega juba täna!