OTSI JA LEIA! TALUHOOVIS

OTSI JA LEIA! TALUHOOVIS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis sukelduma taluhoovi elu keskele ja avastama, millised loomad seal askeldavad? "Otsi ja Leia! Taluhoovis" on raamat, mis viib sind põnevale avastusretkele, kus iga lehekülg on täis värvikirevaid pilte ja peidetud üllatusi.

See raamat on ideaalne kaaslane väikestele uudishimulikele lugejatele, kes on huvitatud taluelust ja selle karvastest ning sulelistest asukatest. Sinu ülesandeks on teritada silmi ja märgata pisidetaile – kas suudad leida pildilt rohelise lehviga tibu või värviliste vöötidega mesilase? Või äkki märkad, et kalkunite seas hiilib ringi üks uhke paabulind?

Iga lehekülg on justkui väike mõistatus, mis kutsub sind mängima ja avastama. Tugevad papplehed teevad raamatu vastupidavaks ka kõige innukamate väikeste uurijate käes. "Otsi ja Leia! Taluhoovis" on suurepärane viis õppida tundma loomi ja nende eripärasid, arendada tähelepanu ja peenmotoorikat.

Kas oled valmis oma detektiivioskused proovile panema? Haara "Otsi ja Leia! Taluhoovis" ja asu seiklusele, mis pakub rõõmu ja avastamislusti igal leheküljel!