Otsi ja uudista. Aastaajad

Otsi ja uudista. Aastaajad

Autor: Susanne Gernhauser

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 7.96€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis avastama aastaringi võlusid läbi mängu ja uurimise? Susanne Gernhauseri "Otsi ja uudista. Aastaajad" on just see raamat, mis viib sind ja sinu peret läbi nelja erineva hooaja, pakkudes samal ajal harivat meelelahutust.

Raamat "Otsi ja uudista. Aastaajad" on kui akna avamine looduse mitmekesisusse. Iga lehekülg on täis elavat ja detailirohket illustratsiooni, mis kajastab ühte konkreetset aastaaega. Kevadel võlub meid looduse ärkamine ja õiteilu, suvi kutsub peret mere äärde puhkusele, sügisel saab koos vanaisaga tuulelohet lennutada ja talv toob endaga kaasa jõululaada ning uisutamisrõõmu.

See interaktiivne raamat sisaldab ühteteist suurt ja detailset pilti, mis on täis esemeid ja tegelasi, mida lapsed saavad avastada ja ära tunda. Iga lehekülg kutsub lapsi üles otsima ja leidma, arendades nii tähelepanuvõimet kui ka peenmotoorikat.

Lapsevanemana tead, et uudishimu ja avastamisrõõm on õppimise alustalad. "Otsi ja uudista. Aastaajad" on loodud selleks, et toetada just neid omadusi, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat tegevust, mis sobib ideaalselt nii kodus kui ka lasteaias.

Kas oled valmis sukelduma aastaaegade maagiasse? Haara Susanne Gernhauseri raamat ja lase oma lapsel rännata läbi aasta ilu ja imede, avastades iga kord midagi uut ja põnevat.