Otsi ja uudista

Otsi ja uudista

Autor: Susanne Gernhauser

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse uudishimu ja sõnavara arendada? "Otsi ja uudista" autorilt Susanne Gernhauserilt on just see, mida vajad. See põnev pildiraamat viib teid ja teie last avastusretkele, kus igal leheküljel ootavad ees uued seiklused. Olgu selleks siis vilkuvate tuledega päästeauto kiirustamas sündmuspaigale, sillainseneride usin töö või põllumehed, kes hoolikalt vilja koristavad – see raamat on täis elavaid stseene, mis kutsuvad avastama ja õppima.

Lapsele avanevad detailirikkad illustratsioonid, kus peitub lugematul hulgal väikeseid detaile, mis ootavad leidmist. See on justkui aardejaht, mis ergutab väikeste lugejate tähelepanuvõimet ja teritab märkamisoskust. "Otsi ja uudista" on suurepärane vahend, mis aitab lapsel uusi sõnu õppida ja oma sõnavara laiendada, samal ajal pakkudes talle rõõmu ja teadmisi maailmast, mis meid ümbritseb.

Kas olete valmis sukelduma põnevasse maailma, kus iga nurga taga võib peituda midagi uut ja huvitavat? Haarake "Otsi ja uudista" ja alustage koos lapsega seda rõõmsat ja harivat teekonda!