Otsi üles! Loomad

Otsi üles! Loomad

Autor: Nick Ackland

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis avastama loomade imelist maailma koos oma väikese uudishimuliku lapsega? "Otsi üles! Loomad", mille on kirjutanud Nick Ackland, on armas papist lehitsemisraamat, mis on loodud just kõige pisematele lugejatele. See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada oma lapsele loomariigi mitmekesisust läbi mängulise ja interaktiivse kogemuse.

Iga lehekülg on kui väike seiklus, kus peidus on üllatus. Tõsta klapp ja avasta, milline loom on end sinna varjanud! See on nagu peitusmäng raamatu lehekülgedel, mis pakub rõõmu nii lapsele kui ka vanemale. "Otsi üles! Loomad" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on kaasahaarav tegevus, mis aitab arendada lapse sõnavara, tähelepanu ja peenmotoorikat.

Raamatu värvikad illustratsioonid köidavad kindlasti sinu lapse tähelepanu ja panevad tema silmad särama. Iga loom on kujutatud sõbraliku ja armastava tegelasena, mis aitab luua positiivset sidet looduse ja selle elanikega. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, õppides samal ajal uusi sõnu ja laiendades teadmisi loomadest.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – "Otsi üles! Loomad" on ideaalne kingitus sinu väikesele loodusesõbrale. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja avastamislusti esimestest sõnadest kuni loomade nimetuste meeldejätmiseni. Võta aega, et üheskoos avastada, kes peitub klapi all, ja naudi iga hetke selle imelise raamatuga!