Otsingud

Otsingud

Autor: Tuuli Mäemat

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Eneseabi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.15€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et elate justkui autopiloodil, mööda libisedes tõelistest kirgedest ja sügavamast enesemõistmisest? Tuuli Mäemat, andekas eesti autor, pakub teile võimalust avastada oma sisemine maailm läbi tema silmade. Tema teos "Otsingud" on intiimne sissevaade noore naise teekonnast, kes astus varakult täiskasvanuellu, jättes seljataha noorusaja muretu avastamisrõõmu.

Tuuli on end proovile pannud mitmetes eluvaldkondades, alates suhete keerukusest kuni vaimse tasakaalu leidmiseni meditatsiooni abil. Tema raamat on kui kogumik mõtisklusi ja artikleid, mis on pärit otse tema südamest ja blogist. "Otsingud" keskendub kolmele põhiteemale, mis kõnetavad tänapäeva ühiskonnas paljusid: eneseleidmine, armastus ja õnn.

Tuuli kutsub teid üles küsima endalt, kas elate elu, mida tegelikult soovite. Tema isiklikud eneseotsingud pakuvad teile võimalust kogeda seda teekonda kergemini ja autentsemalt. Raamat julgustab astuma välja mugavustsoonist, et õppida armastama ja leidma õnne selles protsessis.

Autor usub kindlalt, et "Otsingud" on täiuslik lisa meie kiiretempolisele ühiskonnale, kus paljud ihkavad muutust, kuid vajavad selleks julgust ja teadmisi. Kui tunnete, et olete üks neist otsijatest, võib Tuuli teos olla just see, mida olete vajanud, et leida oma tee.

Tuuli sõnul ei ole olemas võimatuid unistusi, on vaid piiratud mõtlemine. Kui soovite midagi südamest, siis haarake see ja olge õnnelikud. Armastage ja olge armastatud – see on sõnum, mida ta soovib jagada kõigiga, kes tema raamatut "Otsingud" loevad.