OTT JA TEMA EKSKAVAATOR

OTT JA TEMA EKSKAVAATOR

Autor: Ute Haderlein

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.56€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist oma väikesele ehitushuvilisele? "Ott ja tema ekskavaator", autoriks Ute Haderlein, on lugu, mis viib teid ja teie lapsi avastama ehitusmaailma läbi Otti silmade, kes töötab oma usaldusväärse ekskavaatoriga. See raamat on täis värvikirevaid ja detailirikkaid illustratsioone, mis näitavad, kuidas ekskavaator töötab, kaevates vundamendi jaoks auku ja rajades kraave torustike paigaldamiseks.

Iga lehekülg on justkui aknaks ehitusplatsile, kus Ott ja tema masin näitavad, kuidas suured projektid samm-sammult valmivad. Raamatu pildid on loodud selliselt, et need haaravad lapse tähelepanu ja ergutavad tema kujutlusvõimet, muutes õppimise lõbusaks.

"Ott ja tema ekskavaator" on suurepärane valik, kui soovite oma lapsele tutvustada ehitustehnikaid ja masinaid, mis teevad rasket tööd meie igapäevaelu hõlbustamiseks. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka hariv, aidates lastel mõista, kuidas ehitusprojektid ellu viiakse.

Kui teie laps on masinatest vaimustuses ja unistab ise ekskavaatoriga kaevamisest, siis on "Ott ja tema ekskavaator" ideaalne lugemine, mis toetab tema huvi ja uudishimu. Võtke aega ja sukelduge koos lapsega Otti ehitusseiklustesse – see on investeering teie lapse arengusse, pakkudes neile teadmisi ja rõõmu masinate maailmast.