Õuemängud. 137 mängu ja tegevust

Õuemängud. 137 mängu ja tegevust

Autor: Pille Matt

Kategooria: Varia
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid viise, kuidas oma lapsele põnevust pakkuda, olenemata sellest, kas väljas sajab vihma või paistab kõrvetav päike? Pille Matti teos "Õuemängud. 137 mängu ja tegevust" on justkui aardekirst, mis on täis ideid, kuidas loodust avastada ja õues aega veeta. See raamat on suurepärane abimees, et muuta iga õues veedetud hetk eriliseks.

Raamat on jaotatud nelja kategooriasse, mis keskenduvad erinevatele looduslikele elementidele: vesi, puud, maapind ja ilmastikunähtused. Iga kategooria pakub erinevaid tegevusi, mis on sobilikud vastavalt keskkonnale. Näiteks veekogu ääres võid avastada uusi mänge nagu "Näki püüdmine" või kasutada luupi, et uurida veekogu äärest leitavat mikromaailma. Metsatukk või väike võsa pakub aga võimalusi käbijahi jaoks või puude mõõtmiseks, samuti saab seal õppida tundma erinevaid lehti.

Lisaks on raamatus hulgaliselt ideid lumemängudeks, mis muudavad talvise aja veetmise lõbusaks ja harivaks. Lapsed saavad nautida lumelahinguid, luua jäävitraaže või maalida lumele. Pille Matti raamat on täis loomingulisi ja harivaid tegevusi, mis aitavad lastel loodust paremini mõista ja sellest rõõmu tunda.

"Õuemängud. 137 mängu ja tegevust" on ideaalne käsiraamat igale vanemale, kes soovib oma lapsele pakkuda arendavaid ja meeldejäävaid hetki värskes õhus. Raamatust leiad tegevusi igaks aastaajaks, mis on lihtsad ellu viia ja mis ei nõua keerukaid vahendeid. Võta aega, et koos lapsega loodust avastada ja nautida seda raamatut, mis on täis inspiratsiooni ja rõõmu kõigile õuesõpradele.