Õunad. Kodu&Aia praktiline aiavihik 69

Õunad. Kodu&Aia praktiline aiavihik 69

Autor: Piia Tiigemäe

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas olete kunagi unistanud oma koduaias krõmpsuvate õunte kasvatamisest? "Õunad. Kodu&Aia praktiline aiavihik 69", mille autoriks on Piia Tiigemäe, on just see teatmeteos, mida vajate, et muuta see unistus reaalsuseks. Piia ja Meelis Tiigemäe, kes on Järvamaal asuvas Rebase talus edukalt õunapuid kasvatanud enam kui kolmekümne aasta vältel, jagavad oma hindamatuid teadmisi ja praktilisi kogemusi, et aidata teil oma õunapuuaed luua ja seda õigesti hooldada.

Raamatust leiate põhjalikud juhised õunapuude istutamiseks ja nende eest hoolitsemiseks läbi nelja aastaaja. Samuti õpetatakse, kuidas ära tunda ja tõrjuda enimlevinud õunapuuhaigusi ja -kahjureid, mis võivad teie saaki ohustada. Lisaks sellele annavad autorid soovitusi erinevate õunasortide kohta, mis on Eesti kliimasse hästi sobivad ja toovad teie aeda nii ilu kui ka maitsvaid vilju.

"Õunad. Kodu&Aia praktiline aiavihik 69" on rohkem kui lihtsalt aiandusraamat; see on teie isiklik teejuht läbi aastate, mis aitab teil saavutada edu õunakasvatuses. Olgu teie eesmärgiks mahlaste suveõunte nautimine või talvekindlate sortide varumine, see raamat on teie usaldusväärne kaaslane igal sammul. Kas olete valmis oma koduaias õunapuude kasvatamise teekonda alustama?