Paabulindude saar

Paabulindude saar

Autor: Thomas Hettche

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi unistanud sisenemisest salapärasesse aeda, kus ajalugu ja fantaasia põimuvad? "Paabulindude saar" viib teid 19. sajandi Potsdami, kus Haveli jõe ääres asuvale saarele loodi kuninglike käskude järgi imeline kunstlik paradiis. Autor Thomas Hettche äratab ellu selle ammu unustatud maailma, kus eksootilised loomad ja taimed kohtusid Euroopa aristokraatia igapäevaeluga.

Teose peategelaseks on Marie, keda ajaloolised allikad mainivad kui saare lossi väikest daami. Tema kaudu avaneb lugejale lugu, mis uurib ilu ja inetuse, inimlikkuse ning eksootika igatsuse teemasid. Hettche maalib pildi ajastust, kus inimeste ja looduse ilu tajumine oli tihedalt seotud nii klassi kui ka rassi eelarvamustega.

Raamat pakub sügavat mõtisklust selle üle, kuidas säilitada oma väärikust ajas, mis on pidevas muutumises. Samuti ei puudu teosest traagiline armastuslugu, mis lisab süžeele veelgi enam sügavust ja emotsionaalsust.

Kui olete huvitatud ajaloost, ilu olemusest või lihtsalt soovite sukelduda ühte kaugetesse maadesse viivasse seiklusse, siis "Paabulindude saar" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, pakkudes samas ainulaadset pilguheitu ajastusse, mis on täis vastuolusid ja ilu.