Paarisjooga

Paarisjooga

Autor: Gina Laagus,Ethel Otsason

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Jooga ja pilates
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas süvendada oma suhet ja samal ajal tugevdada oma keha ning vaimu? "Paarisjooga", mille on kirjutanud Gina Laagus ja Ethel Otsason, pakub teile just seda võimalust. See raamat ei ole lihtsalt joogaharjutuste kogumik, vaid see on kahe Eesti treeneri isiklik teekond, mis avab uksi enesearengu maailma läbi keha ja meele treeningu.

Raamatu lehekülgedel leiate inspireerivaid paarisjooga harjutusi, mis aitavad teil ja teie partneril ületada igapäevast mugavustsooni, julgustades teid proovima keerukaid poose ja õppima usaldama teineteist. See on tõeline usaldusharjutuste meistriklass, kus teie ja teie partneri vaheline side on kõige olulisem.

Iga harjutus on illustreeritud maitsekate fotodega, mis aitavad teil asendeid paremini mõista, ning joonistega, mis näitavad, millistes lihasgruppides peaksid te tunnetama venitust või pingutust. Raamat õpetab teid kuulama oma partnerit ja avastama iseennast teise kaudu, pakkudes samal ajal väljakutseid nii kehale kui ka vaimule.

Kadri Liivak on öelnud, et raamatust õhkub sõnumit, et kui oleme valmis vaeva nägema, võime oma kehas, meeles ja elus läbi viia uskumatuid muutusi. Evelin Kivilo-Paas on aga märkinud, et raamat on palju enamat kui lihtsalt kodutreeningu juhend – see on lugu kahest naisest, nende sõprusest, joogast ja eneseleidmisest, mis on täis puhtust ja ilu.

Kui olete valmis avastama paarisjooga maailma ja viima oma suhte ning isikliku arengu uuele tasemele, siis "Paarisjooga" on teie jaoks ideaalne valik. Olge valmis avama oma meel ja süda ning astuma sellele põnevale teekonnale, kus kohtuvad keha, vaim ja hing.