Päästa mind

Autor: Mona Kasten

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Apollo
30.95€ / 29.40€
Osta
Võib-olla oled Sa juba kuulnud Mona Kasteni haaravast romaanist "Päästa mind", mis viib lugeja Ruby Belli keerulisse maailma. Ruby on noor tütarlaps, kelle elus on kaks selget sihti: saada sisse prestiižsesse Oxfordi Ülikooli ja hoida madalat profiili oma kalli erakooli Maxton Halli jõukate ja mõjukate õpilaste seas. See viimane osa pole sugugi lihtne, arvestades, et Ruby õpib seal ainult tänu stipendiumile.

Kuid Ruby rutiinne elu võtab ootamatu pöörde, kui kooli kõige populaarsem, võimukam ja rikkam noormees James Beaufort otsustab talle tähelepanu pöörata. Ruby on veendunud, et Jamesi huvi peab olema mingi konkreetse põhjusega – miks muidu peaks selline poiss nagu tema märkama tüdrukut, kes on suutnud viimased kaks aastat jääda justkui nähtamatuks?

Nende kahe maailm on esmapilgul täiesti erinev, kuid nende ühine teekond tõestab, et armastus ja sõprus ei tunne sotsiaalseid piire. Kas Ruby ja James suudavad ületada kõik takistused, mis nende teele veeretatakse? Kas nad on tõesti need, kes otsustavad, mis nende elus edasi saab?

Mona Kasten, sündinud 1992. aastal, on tuntud oma sügavalt emotsionaalsete ja kaasahaaravate lugude poolest. Elades Hamburgis koos oma pere ja armastatud kassidega, on ta kirglik kirjanik, kes naudib kohvi, pikki jalutuskäike ja kirjutamisele pühendatud päevi. Lisaks on ta üks populaarsemaid youtuber'eid ja blogijaid Saksamaal, kelle looming puudutab tuhandeid südameid üle kogu maailma.

Kui Sa otsid raamatut, mis viib Sind läbi keerukate suhete ja klassierinevuste dünaamika, siis "Päästa mind" on kindlasti Sinu jaoks. See lugu ei jäta Sind külmaks, pakkudes nii põnevust kui ka südantsoojendavaid hetki. Mona Kasteni "Päästa mind" on raamat, mis näitab, et tõeline armastus ja sõprus võivad leida tee mis tahes takistuste kiuste.