Pääsu lend

Pääsu lend

Autor: Ingrid Lekk

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas olete kunagi tundnud end ümbritsevate inimeste seas üksikuna? "Pääsu lend", Ingrid Leki sulest, viib teid üksildase Uku maailma, kes leiab rahu ja rahulolu omaette olemisest. Uku on harjunud omaette olema, kuid pühendub igal pühapäeval õe Pääsu külastamisele, kes elab oma igavese lapse maailmas, lennates muinasjutulistel radadel.

Kuid ühel päeval muutub kõik. Uku ei otsi tööd, kuid ometi värvatakse ta elustsenaristiks, mis viib ta sündmuste keerisesse, mida ta poleks osanud ette kujutada. See töö toob talle kokkupuuteid ühe erakordse naisega – imelise kaunitariga, kelle silmad on oranžika varjundiga pruunikassinised, meenutades taevastiiva liblikat.

Ingrid Leki romaan "Pääsu lend" viib lugeja unenäolisele teekonnale, kus reaalsuse piirid on hägused ja kõik tundub võimalik. See teos, mis pälvis äramärkimist Tänapäeva 2018. aasta romaanivõistlusel, avab uksed ja aknad kujutlusvõimele, lubades teil sukelduda sügavale tegelaste psüühika labürintidesse.

Kui olete valmis avastama Uku ja Pääsu maailma, kus igapäevaelu seguneb fantaasiaga, siis "Pääsu lend" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, pakkudes põgenemist argipäevast ja kutset unistada.