Paberist linn

Paberist linn

Autor: Mikk Tšaškin

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Luule
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et maailm peidab endas midagi enamat kui see, mis paistab silmale? Mikk Tšaškini debüütteos "Paberist linn" viib teid sügavale selle tunde olemusse, luues sildu igapäevase ja müstilise vahel. Tšaškin, kes on tuntud noor luuletaja Tartust, pakub oma luulekogus vaikset, kuid sügavalt mõtlikku lugemiselamust, mis on täis religioosseid ja müstilisi vihjeid.

Selles teoses avastate luuletusi, mis on korraga melanhoolsed ja avarad, rahulikud ja mõtteid kaugustesse lennutavad. Autori sõnad loovad maailma, kus hetked ja seisundid avanevad justkui igavikulised kihid, tuues esile midagi, mis võiks olla jumalik – habras ilmumises, kuid kindel olemuselt.

Tšaškini kirjutisi on varem avaldatud mainekates ajakirjades nagu Värske Rõhk ja Looming, ja tema esikteos on saanud toetust Eesti Kultuurkapitalilt. "Paberist linn" on enamat kui lihtsalt luulekogu; see on kutse peatuda ja vaadata sügavamale, et leida ilu ja tähendust seal, kus seda vähem oodata oskate.

Kui olete valmis rännakule, mis võib teie arusaama maailmast muuta, siis "Paberist linn" ootab teid. Avastage, kuidas igapäevane võib muutuda erakordseks, ja kuidas sõnad võivad puudutada midagi, mis on sama ajatu kui aeg ise.