Paberist nukud

Paberist nukud

Autor: Julia Donaldson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas lihtsast paberilehest võib saada terve maailm seiklusi? "Paberist nukud" on Julia Donaldsoni südamlik lugu väikesest tüdrukust, kelle igapäevased mängud muutuvad imeliseks fantaasiarännakuks tänu tema ema loodud paberist sõpradele.

Raamat viib sind koos peategelasega avastama Anni, Giovanni, Teistpidi Manni, kahe ninaga Jannu ja lipsuga Sannu imelisi seiklusi. Nende paberist tegelaste elu on täis põnevust – nad põgenevad mängudinosauruse eest, väldivad tiigri küüniseid ja krokodilli teravaid lõugasid. Kuid siis seisavad nad silmitsi tõelise ohuga – teravate kääridega, mis võivad nende paberist maailma igaveseks muuta.

Julia Donaldson, kes on tuntud ka oma teose "Grühvel" poolest, on loonud loo, mis räägib loovusest, mängulisusest ja põlvkondadevahelisest sidemest. See raamat ei ole ainult lõbus lugemine; see puudutab sügavamalt, meenutades, et miski ei kao päriselt, vaid elab edasi meie mälestustes ja lugudes, mida jagame.

"Paberist nukud" on illustreeritud raamat, mis pakub rõõmu nii lastele kui ka nende vanematele. See on lugu, mis tõestab, et kujutlusvõime võib tuua ellu maagiat ja et armastus ning mälestused on need, mis loovad kestvaid sidemeid.

Kui otsid raamatut, mis pakub nii naeru kui ka nostalgiat, siis "Paberist nukud" on just see, mida vajad. Lase end kaasa haarata sellest lüürilisest loost, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja õpetab, kuidas igaüks meist saab luua midagi erilist lihtsatest asjadest enda ümber.