Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu

Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu

Autor: Ben Miller

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, kuidas lood ja fantaasiad Sind endaga kaasa haaravad? "Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu" on Ben Milleri südantsoojendav lugu, mis viib Sind koos peategelase Lanaga imelisele seiklusele. Lana on tüdruk, kellele meeldib sukelduda lugude maailma, eriti kui ta saab seda teha koos oma vanema venna Harrisoniga. Kuid ühel päeval tunneb Lana, et on kaotanud oma mängukaaslase, kui Harrison leiab, et on muinasjuttudeks liiga suureks kasvanud.

Ent ära lase meeleheidel end võita, sest Lana avastab midagi uskumatut – linna uus ja kummaline supermarket varjab endas salapärast portaalit, mis viib otsejoones muinasjutumaailma südamesse. See pole aga tavaline muinasjutt, vaid üks, kus õnnelikud lõpud on asendunud süngemate keerdkäikudega, mis panevad proovile Lana julguse ja nutikuse. Sealsetel tegelastel on vaja Lana abi, et pääseda kurja nõia küüsist.

Kas Lana suudab ületada üksinduse ja veenda Harrisoni, et fantaasiamaailmad pole pelgalt laste mäng, vaid koht, kus nende vaheline side võib taas tugevaks kasvada? Kas nad jõuavad õigel ajal tagasi, et päästa muinasjutumaailm ja leida tee tagasi üksteise juurde?

Ben Milleri loodud maagiline maailm, mille on illustreerinud Daniela Jaglenka Terrazzini kaunid pildid, kutsub Sind avastama, kuidas kujutlusvõime ja armastus vendade ja õdede vahel võib luua imesid. See raamat ei ole lihtsalt lugu, see on teekond, mis näitab, kui oluline on hoida elus usku imedesse ja seda, kuidas ühised seiklused võivad perekondi ühendada. Võta kaasa oma uudishimu ja valmistu sukelduma lugudesse, mis panevad Sinu südame põksuma ja fantaasia lendama.