Pahupidi 2. Värvimisraamat

Pahupidi 2. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Kleepsuraamatud ja värviraamatud lastele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Varsti müügil
Kui oled armastanud Disney animafilmi "Pahupidi" värvikaid tegelasi, siis on sul põhjust rõõmustada, sest "Pahupidi 2. Värvimisraamat" viib sind tagasi nende südamlike emotsioonide maailma. Seekord seisab 13-aastaseks saanud Riley, kes on astumas läbi noorukiea keeruliste hetkede, silmitsi uute väljakutsetega. Riley sisemaailma "peakorteris" tekib elevust, kui saabub uus emotsioon – Ärevus, kes ei saabu üksi, vaid toob kaasa oma truu kaaskonna: Kadeduse, Piinlikkuse ja Tülpimuse.

Selles interaktiivses värvimisraamatus on Riley elu justkui peegeldus sinu enda kogemustest. Ta seisab silmitsi esimese hokilaagri väljakutsetega, mis paneb proovile tema sotsiaalsed oskused. Riley peab leidma tasakaalu uute sõprade võitmise ja vanade sõprade hoidmise vahel, treeneri poolehoiu võitma, ilma et jätaks endast pugeja muljet, ning üritama oma vanematele selgitada asju, mis tunduvad neile kauge ja arusaamatuna.

"Pahupidi 2. Värvimisraamat" pakub sulle võimalust mitte ainult värvida ja anda elu lemmiktegelastele, vaid ka mõista sügavamalt noorukiea keerdkäike ja emotsioone, mis sellega kaasnevad. See raamat on ideaalne kaaslane nii lastele kui ka noorukitele, aidates neil mõista ja väljendada oma tundeid läbi loova tegevuse.

Kas oled valmis sukelduma Riley värvikirevasse maailma ja avastama, kuidas uued emotsioonid mõjutavad tema igapäevaelu? Haara pliiatsid ja lase oma loovusel lennata koos "Pahupidi 2. Värvimisraamatu" lehekülgedel.