PAHUR KOLL TULEB KÜLLA

PAHUR KOLL TULEB KÜLLA

Autor: Ellie Wharton

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.81€
Osta
Ellie Whartoni lasteraamat "Pahur Koll Tuleb Külla" viib sind ja sinu pisikest seiklusele, kus kohtute väikese Kati ja tema ootamatu külalisega – pahura kolli. See koll ei ole tavaline külaline; ta möirgab ja toob kaasa kaose, mis paneb mõistatama, mida ta küll otsib või vajab. Kas sa suudad arvata, mis võiks olla see, mis kolli meeleolu parandab?

Raamatu lehekülgedel on võimalus lugu elavdada, paigutades magneteid, mis võimaldavad sinu lapsel aktiivselt osaleda ja ise loo kulgu mõjutada. See on suurepärane võimalus arendada lapse loovust ja probleemilahendusoskusi, samal ajal pakkudes põnevat meelelahutust.

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on lõbus ja hariv, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, seega palun jälgige neid, kui nad raamatuga mängivad.

"Pahur Koll Tuleb Külla" on rohkem kui lihtsalt lugu; see on interaktiivne kogemus, mis kutsub sinu last mõistatama ja avastama, mis teeb meid tõeliselt õnnelikuks. Kas oled valmis avastama, kuidas muuta pahura kolli tuju heaks?