PAIGAD, KUS OLEN AVALIKULT NUTNUD

PAIGAD, KUS OLEN AVALIKULT NUTNUD

Autor: Holly Bourne

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.70€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et armastus, mis peaks olema toetav ja rõõmupakkuv, muutub hoopis valulikuks koormaks? Holly Bourne'i raamat "Paigad, kus olen avalikult nutnud" viib sind Amelie südantlõhestavale teekonnale läbi tema suhte Reese'iga, mehega, keda ta uskus armastavat vastastikku.

Amelie avastab, et armastus ei tohiks olla pidev allikas pisaratele ja valu. Ta otsustab oma suhte keerdkäike lahti mõtestada, külastades paiku, mis on saanud tunnistajaks tema kurbusele ja pettumustele. Raamatu lehekülgedel järgned sa Amelie'le tema emotsionaalsel rännakul, kus ta püüab mõista, miks asjad läksid nii nagu nad läksid, ja otsib vastust küsimusele, kuidas edasi liikuda.

Holly Bourne'i teos on aus ja sügavalt isiklik lugu, mis kõnetab igaüht, kes on kunagi armastuses haiget saanud. See raamat ei paku mitte ainult südamevalu, vaid ka lootust ja tugevust, mis on vajalikud, et leida tee tagasi iseenda juurde ja õppida armastama taas.

Kui oled valmis Amelie'ga kaasa tundma ja õppima tema kogemustest, siis "Paigad, kus olen avalikult nutnud" on raamat, mis peaks kindlasti sinu lugemisnimekirjas olema. See on lugu, mis ei jäta sind külmaks, ja võib-olla aitab see sul ka oma südamevaludest üle saada.