Painajapood ja kadunud hambad

Painajapood ja kadunud hambad

Autor: Magdalena Hai

Kirjastus: POSTIMEES KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis sukelduma koomilisse seiklusse, kus kohtad maailma kõige ebatavalisemat vampiiri? "Painajapood ja kadunud hambad" on Magdalena Hai sulest pärit teos, mis viib sind naerutavale rännakule koos hambutu vampiiri ja tema sõpradega.

Kujutle vampiiri ilma teravate kihvadeta – just selline on meie kangelane, kes seisab silmitsi uue müsteeriumiga. Ninni, see armas poeabiline, kelle seiklustega said tuttavaks juba raamatus "Painajapood ja kohutav kõdipulber", on tagasi ja valmis uuteks väljakutseteks. Koos kummitus Petsiga asuvad nad lahendama juhtumit, mis paneb proovile nende nutikuse ja julguse.

Kas sina, hea lugeja, suudad arvata, mis juhtus vampiiri hambatega? Ja kuidas on sellesse segatud üks tusane jäätisemüüja ja tema puudripintsel? See lugu on täis põnevust ja paneb su naerma, kui avastad, kuidas vanad rahvatarkused ja kõnekäänud saavad täiesti uue tähenduse.

Raamat on suunatud eelkõige noortele lugejatele, kes on just avastanud lugemise imelise maailma ja soovivad oma oskusi iseseisvalt lihvida. Lihtsad laused ja värvikirevad illustratsioonid, mille on loonud andekas Teemu Juhani, muudavad loo jälgimise eriti nauditavaks.

Kui oled valmis avastama, kuidas hambutu vampiir oma naeratuse tagasi saab, siis haarake "Painajapood ja kadunud hambad" ning asuge koos Ninni ja Petsiga selle lõbusa müsteeriumi jälile.