Painajapood ja kohutav kõdipulber

Painajapood ja kohutav kõdipulber

Autor: Magdalena Hai

Kirjastus: POSTIMEES KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma maagilisse maailma, kus igapäevane ja üleloomulik põimuvad? "Painajapood ja kohutav kõdipulber" on Magdalena Hai sulest pärit lummav lugu, mis viib sind seiklusele, kus hirm ja huumor käsikäes käivad.

Kui Ninni, terane ja ettevõtlik tüdruk, otsustab tööd otsida, ei oska ta aimatagi, millisesse segadusse ta end leiab. Painajapood ei ole tavaline kauplus – see on paik, kus müüakse kõige ebatavalisemaid esemeid, alates haldjapabulatest kuni monstrimoppideni. Kuid kui Ninni kohtub poe omapärase omaniku, Härra Iseäraga, saab ta teada, et mees on hädas: keegi on teda kõdipulbriga üle puistanud, põhjustades kontrollimatu naeruhoogude laviini.

Ninni ei kõhkle hetkegi ja asub koos poe kummitusliku abilise Petsiga lahendust otsima. Ent teekond ei tõota tulla kerge – nad peavad navigeerima läbi limaste kombitsatega Süldi Seepia ja Ämbliküla elanike, kes on sama veidrad kui poe kaubavalik.

See raamat on esimene osa Painajapoe-sarjast, mis toob lugejateni põneva ja kohati veidi kõhedusttekitava loo, mida on raske käest panna. Teemu Juhanilt pärit vaimukad illustratsioonid lisavad loole veelgi sügavust ja fantaasiat, muutes selle ideaalseks valikuks nooremale koolieale, kes on valmis oma lugemisteekonda alustama.

Kui otsid midagi, mis paneb sind naerma ja samal ajal kergelt õlgu võdistama, siis "Painajapood ja kohutav kõdipulber" on just see, mida vajad. Avasta ise, millised seiklused ja saladused peituvad Painajapoe müstilistes sügavustes!