PALADIINI ETTEKUULUTUS. ESIMENE RAAMAT

PALADIINI ETTEKUULUTUS. ESIMENE RAAMAT

Autor: Mark Frost

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noortele
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
34.95€ / 33.20€
Osta
Kas oled valmis sukelduma müstilisse maailma, kus kõik pole päris see, mis paistab? "Paladiini ettekuulutus. Esimene raamat" on Mark Frosti haarav noorteromaan, mis viib sind põnevale seiklusele koos Will Westiga, kes on pealtnäha tavaline koolipoiss. Will püüab koolis oma pikka kasvu varjata, istudes alati klassiruumi tagaotsas, kuid tema elu võtab ootamatu pöörde, kui talle avaneb võimalus astuda õppima Keskusesse – kooli, mis on kõike muud kui tavaline.

Keskuse maskotiks on paladiin, mis on Willi jaoks esialgu vaid sümbol, kuid peagi avastab ta, et see on osa millestki palju suuremast. Mustades autodes liikuvad salapärased jälitajad annavad märku, et Willi elu on muutumas ja ta ei ole enam see "nähtamatu" noormees, kes ta oli. Kui Will hakkab ilmutama erakordseid võimeid, leiab ta end ja oma sõbrad uurimast Karl Suure rüütlite ajaloolist saladust, mis on kuidagi seotud Keskuse ja paladiini sümboliga.

Mark Frost, kes on tuntud oma töö poolest kultusseriaalide "Twin Peaks" ja "Hill Street Blues" juures, on loonud põneva maailma, kus virtuaalsed teisikud, planetaarsed sõdalased ja taevased templirüütlid on osa suuremast võitlusest pimeduse ja valguse vahel. Will ja tema sõbrad peavad leidma oma koha selles lahingus, kus reaalsus põimub fantaasiaga ja iga samm võib viia neid lähemale tõele või sügavamale ohtude keerisesse.

Kui oled valmis avastama, kuidas Will ja tema kaaslased hakkama saavad ja milliseid saladusi "Paladiini ettekuulutus" sinu jaoks varjab, siis see raamat on just sinu jaoks. See on lugu, mis ei jäta sind ükskõikseks, pakkudes põnevust ja seiklust igale noorele lugejale, kes armastab müsteeriume ja üleloomulikke seiklusi.