PALAVIKU KOOD

PALAVIKU KOOD

Autor: James Dashner

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma maailma, kus tulevik on tume ja ettearvamatu? "Palaviku Kood" on põnevusromaani meistri James Dashneri teos, mis viib sind ajas tagasi, et paljastada saladused, mis on peidus düstoopilise labürindi südames.

Kujutle maailma, kus loodus on vihast möllanud: metsad on leekides, veekogud on tühjenenud ja ookeanid on ületanud oma piirid. Inimkond seisab silmitsi katastroofiga, millele järgneb kurnav põud ja laastav palavik, mis levib üle kogu planeedi. Ühiskond on langenud kaosesse, kus vägivald on igapäevane ja inimelu väärtus on hägustunud.

Ent siis, kui kõik tundub kadunud, ilmub välja salapärane MOOLOK, kes otsib lahendust. Selle keskmes on üks poiss, Thomas, kellel on võti kogu mõistatuse lahendamiseks. Thomas on see, kes loob labürindi – keeruka ja ohtliku struktuuri, mis on sama mõistatuslik kui tema enda minevik.

"Palaviku Kood" on lugu Thomasest ja tema teekonnast läbi hävingu ja reetmiste, et avastada tõde, mis võib muuta kõike. See on lugu, mis on täis põnevust, pinget ja üllatusi, mis hoiavad sind lehekülgede külge naelutatuna.

Kui oled valmis avastama, mis peitub labürindi sügavustes ja millised saladused on peidus Thomas' minevikus, siis "Palaviku Kood" on just see raamat, mida sa otsid. See pole lihtsalt veel üks düstoopiline lugu – see on eepiline seiklus, mis paneb sind küsima, kui kaugele on inimene valmis minema ellujäämise nimel.

Avasta James Dashneri "Palaviku Kood" ja lase end kaasa haarata sellesse sügavasse ja kaasahaaravasse maailma, kus iga lehekülg paljastab uue kihi saladustest, mis on meisterlikult põimitud Thomas' ja tema loodud labürindi müsteeriumi. Ära maga maha võimalust sukelduda sellesse põnevasse lugemisseiklusse!