PALGASÕDUR I OSA. ÜKSIK HUNT

PALGASÕDUR I OSA. ÜKSIK HUNT

Autor: Kalle Klandorf

Kirjastus: LEGEND

Kategooria: Krimi ja põnevus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Eesti Vabariigi varajaste aastate põnevatesse ja pimedatesse nurkadesse? Kalle Klandorfi debüütromaan "Üksik Hunt", mis on "Palgasõdur" sarja esimene osa, avab ukse just nendesse salapärastesse aegadesse. Autor, kes on ise olnud kriminaalpolitseinik ja eriteenistuste juht, toob lugejateni eluohtlikud seiklused, mis põhinevad tema enda kireval ja riskiderohkel minevikul.

Kui sa armastad krimilugusid, mis on kirjutatud autentse ja isikliku puudutusega, siis on "Üksik Hunt" just sinu jaoks. Klandorf kasutab oma kogemusi, et luua (anti)kangelane, kelle läbielamised ei jäta kedagi külmaks. See on lugu, mis võib-olla ei oleks kunagi päevavalgele tulnud, kui autor poleks otsustanud oma elukogemust raamatulehekülgedel jagada.

"Üksik Hunt" ei ole lihtsalt põnevusromaan – see on ka ajalooline dokument, mis annab aimu Eesti keerulistest aegadest, kus iga päev võis tuua uue ootamatu pöörde. See on teos, mis räägib lugusid, mida ajalooõpikutes ei leia, ja toob esile inimlikud küljed, mis sageli suurte sündmuste varju jäävad.

Kui oled valmis avastama Eesti ajaloo varjatud külgi ja sukelduma seiklustesse, mis on sama paeluvad kui ohtlikud, siis haarake "Üksik Hunt" ja valmistuge teekonnaks, mis on sama ettearvamatu kui ajastu, millest see räägib.