PALGASÕDUR II OSA. KASSI-HIIRE MÄNG

PALGASÕDUR II OSA. KASSI-HIIRE MÄNG

Autor: Kalle Klandorf

Kirjastus: LEGEND

Kategooria: Krimi ja põnevus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.26€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kui otsid põnevust ja adrenaliinirohket lugemist, siis Kalle Klandorfi teos "Palgasõdur II osa. Kassi-hiire mäng" pakub just seda. Raamat viib sind paeluvasse maailma, kus kriminaalpolitsei ülem Mändmaa ja salapärane palgasõdur mängivad ohtlikku mängu, kus iga samm võib olla viimane.

Raamatu süžee keerleb ümber kassi ja hiire metafoori, kus tegelased ei tea kunagi, kas nad on jahimehed või saakloomad. Nad liiguvad läbi Eesti noorusliku riigi keerukate poliitiliste ja luuremängude, kus iga otsus võib mõjutada kogu riigi tulevikku.

Klandorfi kirjeldatud maailm on täis ootamatusi ja keerdkäike, kus tegelased peavad navigeerima läbi rahvusvaheliste intriigide võrgustiku, mis ulatub Ameerikast Venemaale ja Tšetšeeniasse. See on lugu, kus ellujäämine on ainus võit ja võitjad ei pruugi olla need, kes esmapilgul võidukad tunduvad.

"Palgasõdur II osa. Kassi-hiire mäng" on kirjutatud põnevas ja kaasahaaravas stiilis, mis hoiab sind lehekülgede küljes kuni viimase reani. Kui sulle meeldivad keerulised lood, kus saatus võib igal hetkel muutuda, siis see raamat on just sinule. Avasta, kuidas kangelased ja antagonistid mängivad mängu, kus reeglid on pidevalt muutumises ja oht varitseb igal sammul.