PALGASÕDUR III OSA. JAHT TUUMAKOHVRITELE

PALGASÕDUR III OSA. JAHT TUUMAKOHVRITELE

Autor: Kalle Klandorf

Kirjastus: LEGEND

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtus Eestis pärast iseseisvuse taastamist, kui riik oli veel noor ja haavatav? "Palgasõdur III osa. Jaht tuumakohvritele" viib teid aastasse 1994, kus Eesti Vabariigi tärkav majandus oli alkoholituru kontrolli all. Kalle Klandorf, endine kriminaalpolitseinik ja eriteenistuse juht, avab teile ukse sellesse pöörasesse ajajärku.

Peategelane, tipp-kriminalist Mändmaa, kes on keeruliste asjaolude tõttu töötuks jäänud, saab ülesande uurida illegaalse alkoholiäri keerukat maailma. Kuid tema ülesanded muutuvad veelgi ohtlikumaks, kui ta peab hakkama otsima Venemaalt varastatud tuumakohvreid. Need ei ole tavalised kohvrid, vaid peidavad endas tohutut hävitusjõudu.

Raamatus põimuvad omavahel nii GRU kui KGB saladused, kui nad värbavad Palgasõduri – kellest on saanud legendaarne diversant ja palgamõrtsukas – et leida üles need saatuslikud tuumakohvrid. Lisaks astuvad mängu rahvusvahelised luure- ja terroriorganisatsioonid, mis tõstavad panused veelgi kõrgemale. Kõige selle keskel seisab küsimus: kas Mändmaa suudab ära hoida võimaliku tuumakatastroofi, mis ähvardab Tallinna linna?

Klandorf ei hoia end tagasi, tuues lugejateni ühe põnevaima Estonia hukkumise teooria. Tema kirjutatud (anti)kangelase eluohtlikud seiklused annavad võimaluse heita pilk autori enda värvikale ja sageli varjatud töisele minevikule.

Kui otsite põnevat lugemist, mis ühendab endas ajalugu, põnevust ja salapära, siis "Palgasõdur III osa. Jaht tuumakohvritele" on just see, mida vajate. Avastage, kuidas Klandorf oma unikaalse siseringi teadmiste ja kogemustega loob haarava loo, mis ei lase teil raamatut käest panna enne viimast lehekülge.