PALGASÕDUR IV OSA. AGENT VASTU TAHTMIST

PALGASÕDUR IV OSA. AGENT VASTU TAHTMIST

Autor: Kalle Klandorf

Kirjastus: LEGEND

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui armastad põnevust ja ajaloolisi sündmusi, mis on põimitud Eesti lähiajalooga, siis Kalle Klandorfi "Palgasõdur IV osa. Agent vastu tahtmist" on just see, mida otsid. See raamat viib sind aastate 1971 kuni 1991 keeristormi keskele, kus KGB ja GRU agentide salajased värbamised, suurejoonelised kunstivargused ja kalkide mõrvade lood ei ole pelgalt fiktsioon, vaid osa meie endi ajaloost.

Klandorf, kes on ise töötanud kriminaalpolitseiniku ja eriteenistuse juhina ning teeninud Tallinna abilinnapeana, toob lugejateni tõetruu ja kaasahaarava kirjelduse sellest, kuidas elu külma sõja ajal tegelikult oli. Raamatus avaneb GRU kindrali Nikolai Dmitrievitši, kes on sarja varasematest osadest tuttav antikangelane, isiklik ja professionaalne arengulugu. Lisaks temale kohtad sa ka "Palgasõduri" nimitegelast ning komissar Mändmaad, kes on samuti sarja varasematest raamatutest tuntud tegelased.

Klandorfi "Palgasõdur" sarja varasemad osad on pälvinud lugejate tunnustuse ning koos Anneli Ammasega kirjutatud elulooline teos "Jälitaja ja jälitatav" on samuti lugejate südamed võitnud. Lisaväärtusena on "Palgasõduri" esimene ja teine osa ilmunud ka vene keeles, mis avardab veelgi selle haaravate lugude sarja lugejaskonda.

Kui sind huvitab, kuidas inimesed tegelikult spionaaži ja poliitiliste mängude keerdkäikudes toime tulid, siis Kalle Klandorfi neljas osa "Palgasõdur" sarjast pakub sulle põneva sissevaate. See on lugu, mis ei lase sul raamatut käest panna enne viimast lehekülge.