PALGASÕDUR V OSA. STOCKHOLMI ENSÜÜM

PALGASÕDUR V OSA. STOCKHOLMI ENSÜÜM

Autor: Kalle Klandorf,Andreas E. Jakob

Kirjastus: LEGEND

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevusse, mis viib teid läbi Euroopa südame kuni Põhja-Aafrika kuumade liivadeni? Kalle Klandorfi ja Andreas E. Jakobi koostöös sündinud "Palgasõdur V osa. Stockholmi ensüüm" on teos, mis ei jäta teid külmaks. See on lugu, mis haarab teid oma keerdkäikudega ning viib teid ajas tagasi, meenutades Eestit 1990. aastatel.

Teos leiab aset peamiselt Stockholmis ja Pärnus, pakkudes lugejale võimalust näha, kuidas tänapäeva Rootsi suurlinnade elu võib peegeldada Eesti minevikku. Autorid, kellest üks on Tallinna abilinnapea ja endine eriteenistuste juht ning teine juba aastaid Rootsis elav eestlane, toovad välja põhjused, miks mõned immigrandid valivad kuritegeliku tee ning miks tekib neil soov hävitada teine riik ja kultuur.

Selles tõsielusündmustel ja ilukirjandusel põhinevas romaanis satub Eesti peaaegu juhuslikult terrorismivastasesse sõtta, mis toob kaasa ootamatuid pöördeid ja seiklusi. Ja muidugi ei puudu loost GRU ja sarjast juba tuntud Nikolai Dmitrievitš ning "palgasõdur" Heiko, kes on tegevuse keskmes.

"Palgasõdur V osa. Stockholmi ensüüm" on raamat, mis pakub põnevust ja sügavamat mõistmist sellest, kuidas rahvusvahelised suhted ja isiklikud valikud põimuvad ajaloo keerdkäikudes. Kui otsite midagi, mis paneb teie adrenaliini voolama ja mõtteid provotseerima, siis see raamat on just teile. Avastage, kuidas Eesti ja Rootsi saatused põimuvad selles kaasahaaravas põnevusromaanis, mis on kirjutatud kahe erakordse autori poolt.