Palgasõdur VI osa. Pirita tüdruk

Palgasõdur VI osa. Pirita tüdruk

Autor: Kalle Klandorf

Kirjastus: LEGEND

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui olete põnevusjuttude austaja ja teid köidavad saladuslikud kadumisjuhtumid, siis Kalle Klandorfi kirjutatud "Palgasõdur VI osa. Pirita tüdruk" on teile kui loodud. See raamat viib teid tagasi 1990. aastate Eestisse, ajastusse, kus riik on küll vabanenud Nõukogude Liidu haardest, kuid kus endiselt on tunda mineviku varje.

Raamatu keskmes on komissar Mändmaa, kes on tuntud oma kompromissitu suhtumise poolest. Ta seisab silmitsi keerulise olukorraga, kui kaheksa-aastane Maarika kaob jäljetult teel koju Piritale. Maarika vanemad on lahutatud, tema isa elab Soomes, ja lapse kadumine toob kaasa palju küsimusi ja muresid. Samal ajal puutub Mändmaa kokku ka teiste kuritegudega: Pirita kooli varguse ja mõrvaga Lastekodu tänaval. Kuidas on need sündmused omavahel seotud?

Lisaks sisemistele konfliktidele ja pereprobleemidele, tuleb Mändmaal rinda pista ka välise ohuga. GRU kindral Nikolai Dmitrievitš ei ole oma ambitsioonidest loobunud ja tema mõjuvõim ulatub sügavale Eesti julgeolekuasutustesse. Kas Mändmaa suudab paljastada reeturid ja päästa kadunud tüdruku, või on vastane talle siiski üle?

Klandorfi teos on mitte ainult kaasahaarav lugu, vaid ka peegeldus ajastust, kus Eesti ühiskond oli alles oma identiteeti kujundamas. "Palgasõdur VI osa. Pirita tüdruk" on kirjutatud autori isiklikest kogemustest ja teadmistest lähtuvalt, pakkudes lugejale autentset ja põhjalikku sissevaadet toonasesse Eesti ellu.

Kui teile meeldivad põnevusromaanid, mis on tihedalt seotud ajalooliste ja poliitiliste sündmustega, siis see raamat on justkui teie jaoks kirjutatud. Sukelduge Klandorfi oskuslikult loodud maailma ja avastage, kas komissar Mändmaa suudab lahendada Pirita tüdruku kadumise mõistatuse.