PALJU LÕBUSAID KIRJATEHNIKA HARJUTUSI. 1. KLASS

PALJU LÕBUSAID KIRJATEHNIKA HARJUTUSI. 1. KLASS

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta kirjatähtede maagiline maailm koos "Palju lõbusaid kirjatehnika harjutusi. 1. klass" raamatuga, mis muudab kirjutamise kunsti mänguliseks seikluseks! Kas oled kunagi mõelnud, et röövik võiks olla justkui tähe C väike vend või et õhupall meenutab tähte O? See raamat viib sind ja sinu lapsi põnevale teekonnale, kus kujundid ja pildid muutuvad sujuvalt tähtedeks ja numbriteks.

Esimene klass on aeg, mil peenmotoorika arendamine on sama oluline kui tähtede ja numbrite tundmaõppimine. Just seetõttu on see raamat loodud selleks, et pakkuda optimaalset ettevalmistust kirjutamisoskuse arendamiseks. Läbi mänguliste tegevuste ja kaasahaaravate illustratsioonide saavad lapsed harjutada käekirja, mis on oluline samm nende haridusteel.

Raamatu autor on pannud suurt rõhku õppimisrõõmu edendamisele. Lõbusad kirjatehnika harjutused aitavad lastel arendada nii käelist osavust kui ka loovat mõtlemist. Tänu sellele ei ole kirjutamine mitte ainult oskus, vaid ka nauditav tegevus, mis toetab laste eneseväljendust ja enesekindlust.

Kas oled valmis avastama kirjutamise rõõmu koos oma lapsega? "Palju lõbusaid kirjatehnika harjutusi. 1. klass" on suurepärane vahend, et aidata sinu lapsel teha esimesed kindlad sammud kirjutamise imelises maailmas.