PALJU LÕBUSAID KIRJATEHNIKA HARJUTUSI. EELKOOL

PALJU LÕBUSAID KIRJATEHNIKA HARJUTUSI. EELKOOL

Autor: Birgit Fuchs

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma lapse kirjatehnikat arendada, pakkudes samal ajal põnevat ja kaasahaaravat tegevust? Birgit Fuchsi "Palju lõbusaid kirjatehnika harjutusi. Eelkool" on just see, mida vajate. See raamat on loodud selleks, et muuta õppimine nauditavaks ja kaasakiskuvaks teekonnaks, kus igal leheküljel ootab ees uus seiklus.

Kujutage ette pilti, kus kingitused hõljuvad ilma paeladeta ja hirved uudistavad ringi ilma oma uhkete sarvedeta. Just selliste lõbusate stseenide abil kutsub see raamat teie lapsi üles oma kujutlusvõimet kasutama ja samal ajal kirjatehnikat lihvima. Läbi mänguliste tegevuste, nagu joonte tõmbamine, ringide ja spiraalide joonistamine, saavad lapsed väärtuslikku ettevalmistust tähtede ja numbrite kirjutamiseks.

Raamat on suunatud eelkooli- ja algkooliealistele lastele, aidates neil arendada peenmotoorikat ja kirjutamisoskusi. Lõbusad illustratsioonid ei lase tuju langeda ning muudavad õppimise lõbusaks. "Palju lõbusaid kirjatehnika harjutusi. Eelkool" on suurepärane vahend, mis toetab laste arengut ja valmistab neid ette kooliteeks.

Kui soovite, et teie laps arendaks oma kirjatehnikat rõõmsalt ja mänguliselt, siis on see raamat teie jaoks ideaalne valik. Võtke hetk ja sukelduge koos lapsega sellesse lõbusasse õppimiskogemusse, mis toetab nende loovust ja arendab olulisi oskusi.