Palun ärge tulistage sõnumitoojat

Palun ärge tulistage sõnumitoojat

Autor: Gary S. Goodman

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Eneseareng
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.58€
Osta
Kui olete kunagi tundnud, et keerulistes suhtlusolukordades jääte hätta või olete liiga järeleandlik, siis Gary S. Goodmani teos "Palun ärge tulistage sõnumitoojat" võib olla just see, mida vajate. See raamat on kui teejuht, mis aitab teil õppida, kuidas seista enda eest kindlalt ja rahulikult, ilma et peaksite tõstma häält või kaotama enesevalitsust.

Raamat pakub praktilisi nõuandeid ja strateegiaid, kuidas toime tulla kriisiolukordadega, olgu need siis keerulised vestlused alluvatega, oma õiguste eest seismine või tujukate investoritega suhtlemine. Goodman toob välja 21 keerulist suhtlusolukorda, mis võivad tekkida äripartnerite või klientidega, ning jagab nõuandeid, kuidas neis olukordades edukalt toime tulla. Olgu selleks siis olukord, kus teid on vallandatud, keeldutakse teile raha tagastamast või peate tõrjuma ebameeldivat lähenemiskatset.

Autori eesmärk on pakkuda teile mitte ainult konkreetseid näiteid ja elulähedasi stsenaariume, vaid ka tööriistu ja tehnikaid, mis võimaldavad teil improviseerida ka neis olukordades, mida raamatus otseselt käsitletud ei ole. Goodmani raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad oma suhtlemisoskusi viia järgmisele tasemele ja saada enesekindlamaks igas äriolukorras.

Kui olete valmis oma suhtlemisoskusi proovile panema ja õppima, kuidas keerulistes olukordades läbirääkimisi pidada ja konflikte lahendada, siis haarake julgelt Gary S. Goodmani "Palun ärge tulistage sõnumitoojat" ja avastage, kuidas muuta enda suhtlusstiili tõhusamaks ja tulemuslikumaks.