Palun jätke lilled ellu

Palun jätke lilled ellu

Autor: Johannes Mario Simmel

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne romantika
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kui otsite kirjandusteost, mis ühendab endas sügavaid emotsioone ja ajaloolist tausta, siis Johannes Mario Simmeli "Palun jätke lilled ellu" võib olla just see, mida vajate. See on lugu, mis haarab teid oma süžee ja karakteritega ning viib teid ajas tagasi 1980ndate Saksamaale, kus maailm oli poliitiliselt tormiline ja inimesed mõtisklesid sõja ning rahu teemadel rohkem kui kunagi varem.

Raamatu keskmes on kahe eri põlvkonda kuuluva inimese – peaaegu viiekümneaastase mehe, kes on otsustanud elus uue lehekülje pöörata, ja noore raamatukaupleja – sügav armulugu. See on lugu mehest, kes seisab silmitsi võimalusega elada justkui uuesti, kuid seda teistmoodi, täisväärtuslikumalt. Samal ajal on raamat ka põnev kriminaalromaan, mis hoiab teid põnevusega lehekülgede küljes.

Johannes Mario Simmel, kelle teosed on tuntud nende terava ühiskonnakriitilisuse ja ajastu vaimu tabavuse poolest, on osavalt põiminud kokku 1980ndate Saksamaa poliitilised ja sotsiaalsed dilemmad kahe armastava inimese looga. Tema sulest on varemgi eesti keeles ilmunud mitmeid teoseid, nagu "Nina B. lugu", "Vastust teab vaid tuul" ja "See ei pruugi alati kaaviar olla", mis kõik kinnitavad autori oskust kirjutada kaasahaaravalt ja mõtlemapanevalt.

Kui soovid sukelduda ajastu atmosfääri ja kogeda lugu, mis on korraga nii isiklik kui ka laiemalt kõnekas, siis "Palun jätke lilled ellu" on valik, mis ei petta teie ootusi. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka ajalooline dokument, mis peegeldab inimhingede sügavusi ajal, mil maailm oli kõike muud kui stabiilne.