PANE OMA ISIKSUS MÄNGU

PANE OMA ISIKSUS MÄNGU

Autor: Ritva Enäkoski

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Eneseabi
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oma isikupära paremini esile tuua ja seda tööalaselt rakendada? Ritva Enäkoski teos "Pane oma isiksus mängu" on kui kompass neile, kes soovivad oma karismat lihvida ja seda igapäevaelus kasutusele võtta. See raamat on suunatud neile, kes igapäevaselt puutuvad kokku uute inimestega – olgu selleks siis hoolitsev hooldustöötaja või suurkorporatsiooni tippjuht.

Enäkoski raamat on rohkem kui lihtsalt juhend – see on inspiratsiooniallikas, mis aitab Sul avastada ja arendada oma peidetud võimeid. "Pane oma isiksus mängu" julgustab lugejat olema enesekindlam, edukam ja õnnelikum, kasutades selleks oma ainulaadset karismat.

Raamatu lehekülgedel leiad nõuandeid ja harjutusi, mis aitavad Sul mõista oma isikupära sügavamaid kihte ja õpetavad, kuidas seda potentsiaali enda kasuks tööle panna. See on ideaalne lugemine kõigile, kes tahavad oma isiksusega silma paista ja luua tugevamaid, tähendusrikkamaid suhteid nii tööl kui ka eraelus.

Kui oled valmis oma karismat kasvatama ja soovid õppida, kuidas olla autentsem ja mõjuvõimsam, siis "Pane oma isiksus mängu" on just see, mida vajad. Avasta oma tõeline mina ja muuda oma isiksus oma suurimaks varaks!