PANEME RIIDESSE!

PANEME RIIDESSE!

Autor: Kaie Lilleorg

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.10€
Osta
Apollo
4.39€ / 4.17€
Osta
Kas olete valmis aitama Karli ja Annit, et nad saaksid õue mängima minna? "Paneme riidesse!" on Kaie Lilleorgi loodud interaktiivne raamat, mis kutsub lapsi kaasa mõtlema ja tegutsema. Selles raamatus saate liigutada papist klappe, et aidata Karlil ja Annil leida õiged riided, mis sobiksid õues seiklemiseks.

Kujutage ette, kuidas teie laps õpib riiete nimetusi ja nende kasutamist, samal ajal kui ta aitab raamatu tegelastel valmistuda päevaks väljas. See on suurepärane võimalus arendada lapse motoorseid oskusi ja õpetada teda riietuma vastavalt ilmastikule. "Paneme riidesse!" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on mänguline õppevahend, mis toob rõõmu ja teadmisi igasse päeva.

Kui teie pere on valmis avastama, kuidas lõbusalt ja õpetlikult aega veeta, siis Kaie Lilleorgi "Paneme riidesse!" on ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult kaasahaarav, vaid ka praktiline abimees, mis aitab lastel mõista riietumise tähtsust. Kas olete valmis aitama Karli ja Annit nende seiklusteks ette valmistada?